Určitě to znáš – občas přichází dny, kdy by jsi nejraději nebyla! Zalezla si pod peřinu, abys nemusela nic řešit. Den stojí za zdrávas Maria už od okamžiku, co jsi otevřela ráno oči. Valí se na tebe jedna jobovka za druhou. Nic nefunguje tak, jak má a ty si fakt unavená a vyšťavená. Jenže…..

Do práce musíš…. Děti vyžadují tvou pozornost…..Není tu nikdo, na koho bys to mohla přehodit…… 

Věci se ti sypou pod rukama… Nálady se ti střídají jak na houpačce…. Máš depku … Uvnitř si napnutá jako struna…. Hlavou ti běží, co vše je špatně…..Tělo začíná stávkovat a ty se propadáš do smutku, bezmoci a frustrace víc a víc…

Jsi v začarovaném kruhu, nic nezabírá, ale ty víš, že něco musíš udělat, jinak se z toho zblázníš!!!

Tvoje hlava jede na plné obrátky a ty..

Víš, že si musíš pomoct sama, takže...

...nádech, výdech a jdeme na to:

1. To, co cítíš je SKUTEČNÉ, nepotlačuj to a jen to přijmi.  Uvědom si, že tvá mysl je nyní zaměřena na problém …ale ty to můžeš změnit! Stačí pár jednoduchých kroků.

2. Zastav se a začni vědomě dýchat, nadechuj uvolnění a vydechuj napětí.

3. Uvědom si, že je to jen blbý den a nic nezmění na tom, co vše už jsi dokázala. NEDOVOL MU POLOŽIT TĚ NA LOPATKY

4. Protáhni se, rozhýbej svojí pánev, zatanči si, zazpívej nebo si jen zařvi a zanadávej. Udělej cokoliv, co uvolní vnitřní frustraci a nechuť se pohnout dál!!!

5. Obejmi sama sebe , klidně jen v mysli a uvědom si, že i dnešek dřív nebo později skončí …

6. Uvař si kávu, čaj, nebo se jen koukni z okna. Šálek si vezmi do dlaní, přivoň k němu a na chvilku zavři oči a dovol si snít… 

7. Představ si nějaký výjimečný okamžik ze svého života, kdy jsi byla plná energie, šťastná a spokojená, kdy vše klapalo, tak jak má a prociť si to . Vžij se do toho co nejvíc, jako kdyby se to dělo právě TADY A TEĎ !!! Zůstaň v té energii co nejdéle to půjde (1,2 , 3 nebo i víc minut)!

8. Tahle energie, síla, odvaha i pocit štěstí nikam nezmizely, máš je pořád uvnitř sebe, jenom jsi na ně zapomněla…

9. Použij je a zaměř se na vyřešení své situace. Ty jsi ta, která určuje, co se bude dít. Nic pro tebe není nemožné, když se uvnitř rozhodneš, chceš to a dovolíš si to! 

10. Oklepej se, nadechni se a udělej to, co je nutné a co hoří, zbytek pusť a nech to být. BUĎ KRÁLOVNOU DNE, I KDYŽ JE CELÝ SVĚT PROTI TOBĚ… jsi úžasná žena a když se rozhodneš, tak VÍŠ, ŽE TO DÁŠ A CO PŘESNĚ MÁŠ UDĚLAT!

Budu ráda, když mi dáš vědět, zda to funguje a pokud by to i tak pro tebe bylo složité a potřebovala bys s tím pomoct a baví tě tento způsob práce, klidně mě zkontaktuj.

Najdeš mě na Facebooku, Instagramu, nebo se přidej do podporující skupiny na FB tady.

Mám pro tebe DÁREK

Potřebuješ rychle odbourat stres a uvolnit se? Stáhni si ZDARMA a měj vždy po ruce rychlou pomoc ve formě 10minutové relaxace.

Napsat komentář