Jaké techniky využívám?

je pro Tebe, pokud chceš rychlou a účinnou změnu, nechceš se zaobírat minulostí a jsi zaměřený/á na budoucnost a potřebuješ nasměrovat směrem ke chtěným cílům. Podíváme se na tvé silné stránky, pomocí kterých toho můžeš dosáhnout.

je pro Tebe, pokud se potřebuješ trošku pohrabat v minulosti, najít a uzdravit příčinu svých životních trablů a zejména zdravotních problémů nebo komplikovaných vztahů a nepříjemných situací, které se Ti v životě dějí a opakují

jsou pro Tebe, pokud hledáš úlevu od emočního napětí, stresu, úzkostí, strachů či depresivních pocitů, nebo výkyvů nálad a chceš využít sílu přírody ve formě kapiček, spreje nebo bonbonů.

je pro Tebe, pokud Tě trápí akutní nebo dlouhodobý stres, který se již projevil na fyzickém těle a potřebuješ akutně uvolnit vnitřní napětí, vypnout hlavu a zklidnit centrální nervový systém.

Pokud potřebuješ dobít baterky, uvolnit tělo vědomým dotekem a rozvibrovat zatuhlé svaly alikvotními tóny koscha zvonků a tibetské mísy, pak je tato služba přesně pro tebe.

Potřebuješ se rychle zbavit stresu a zklidnit se? Mám pro tebe rychlou pomoc. Stáhni si ZDARMA  relaxaci, zaposlouchej se a zbav se stresu okamžitě.

Kontakt

Dita Doleželová

Tel.: +420 774 991 204

Email: dolezelovadita@seznam.cz

Na Spravedlnosti 3210, Havlíčkův Brod

Buďme ve spojení

na sociálních sítích

FB stránka

FB skupina

Instagram