Nech se inspirovat zkušenostmi a silnými příběhy mých klientů

Pod tímto formulářem najdeš všechny reference.

Pokud pro mě máš zpětnou vazbu na moje služby či akce, budu ráda, když mi ji vyplníš do formuláře níže.

Marcela F. – Bachovy květové esence

Rated 5,0 out of 5
12 ledna, 2024

S Ditou jsem zažila vynikající a pečlivou analýzu problému,která předcházela míchání bachových esencí. Následně byly bachovy esence tak kvalitně umíchané,že do 14 ti dnů jsem přemýšlela jakýže to problém byl. Ditu vřele doporučuji nejen kvůli bachovkám,ale především jako výbornou koučku.

Marcela

Nikola P. – relaxační pobyt Kouzelný Čeřínek

Rated 5,0 out of 5
10 září, 2023

Dita je laskavá a empatická žena. Velmi se mi líbí, že kombinuje různé techniky práce (koučovací karty, bachovky, relaxaci, improvizaci, pohyb apod.). Dokáže jemně navést k vlastnímu pochopení „problému“ a uvědomění si svých bloků, omezujících nevědomých postojů, způsobů chování i smýšlení. Sama jsem při jejích přednáškách zažila několik svých AHA momentů, díky kterým můžu nyní na sobě pracovat. Děkuji za velmi inspirativní a příjemné setkání a ráda se znovu potkám, třeba na dalším sebe-rozvojovém pobytu.

Nikola

Bára R. – relaxační pobyt Kouzelný Čeřínek

Rated 5,0 out of 5
9 září, 2023

Když jsem jela na relaxační pobyt Kouzelný Čeřínek, neměla jsem žádná očekávání. Chtěla jsem jet do přírody a program byl pro mě spíš vidinou možného bonusu, protože jsem nevěděla zda to dokážu skloubit s potřebami mého syna.

Ale bylo to skvělé! Stihla jsem skoro všechny vzdělávací bloky – sebelásku, hledání volného času pro sebe (jakožto matky), zrcadlení našich blízkých aj. Mile mě překvapilo, jak to všechno vlastně s dětmi šlo sladit a navzájem si vyjít vstříc. Nechyběl ani pobyt venku (méně, kvůli dešti), cvičení jógy a zábava pro děti.

Odpočinula jsme si od vaření, uklízení a stereotypu. Uvědomila jsem si, jak důležité je mít volný čas pro sebe. Zmapovala jsem si, jak vnímám momentálně svůj život a co mohu já sama změnit (omezit či naopak přidat). Mile mě překvapilo, jak se můj rok a půl starý syn osamostatnil, našel si kamarády a já poznala další ženy a zjistila, že v mnohém máme životy podobné. Bylo příjemné si to posdílet.

Ditu i Janču doporučuji, obě jsou skvělé organizátorky se zajímavými nápady.

Z Dity vyzařuje pozitivní energie a je profíkem ve svém oboru. Je usměvavá a vždy má v zásobě spoustu příkladů i tipů, jak věci, o kterých mluví prakticky žít v běžném životě. Umí se skvěle doptávat, improvizovat a vést člověka k jeho vlastním AHA uvědoměním!

Děkuji za skvělé tři dny. 🌷

Barča D. R.

Martina K. – pobyt pro maminy s dětmi „Kouzelný Čeřínek“ a Ženský kruh Jihlava

Rated 5,0 out of 5
31 srpna, 2023

S Ditou jsem se setkala poprvé na ženském kruhu pro maminy s dětmi nad tématem zrcadlení. Hodně mě to zaujalo a pomohlo mi to některé věci si ujasnit. Takže na pobyt s dětmi na Čeřínku jsem se moc těšila. Dita nám vyprávěla o sebelásce, rodové linii i psychosomatice. Zkoušely jsme různá prožitková cvičení, které nás vedly k uvědomění si toho, kdo vlastně jsme a jak se v různých situacích cítíme. Sice nám nepřálo počasí, ale o to víc jsme odpočívaly, povídaly si a tvořily společně s dětmi. Dita umí skvěle poradit i s Bachovými esencemi a spoustou jiných témat. Určitě ji moc doporučuji každému, kdo zrovna prožívá nějaké trápení a chtěl by to vyřešit! Mě osobně pomohla víc si věřit a poznat, kdo jsem. Někdy stačí jen málo k tomu, aby se z obyčejných dní staly nezapomenutelné vzpomínky. Děkuji za tuto zkušenost. 🙂

Martina Kratochvílová

Veronika N. – Včelka sociální služby Humpolec – Teambuilding – Sebeláska a sebeúcta jako základ rodinné a pracovní pohody

Rated 5,0 out of 5
22 května, 2023

S paní Ditou jsem se poprvé setkala v rámci hostování na BforB, kde paní Dita ocenila naši složitou práci a nabídla nám své služby jako podporu, následně jsem se s paní Ditou sešla a bylo mi potěšením vyslechnout si konkrétní podobu její laskavé podpory…. Ditu jsem oslovila s prosbou o workshop sestavený na míru pro zaměstnance týmu Včelka sociální služby Humpolec, obdržela jsem nabídku 7 zajímavých témat ušitých na míru právě našim skvělým pečovatelkám a pečovateli, tým tak dostal možnost vlastního výběru.

Společně jsme si v týmu zvolili téma Sebelásky, sebeúcty a vědomí vlastní hodnoty, což je téma, které je pro nás pracovníky sociálních služeb velmi aktuální, často bychom se rozdali a zapomínáme na vlastní potřeby a zároveň na sebe přebíráme tíhu příběhů našich klientů…

Dita vedla naše dopolední setkání neskutečně jemně a empaticky, u mnohých z nás došlo k otevření témat, která nás již dlouho trápila a často i aha momentům nenásilnou a intuitivní formou, v druhé části workshopu nás Dita rozmazlila relaxací a dalšími technikami k uvědomění si svých hodnot.

Řekli jsme si mnoho krásných slov, která by v běžném provozu i přesto, že máme velmi kvalitní a fungující tým nezazněla….za to, že byla vyslovena vděčíme právě Ditě, protože nám dokázala od prvního pozdravení vytvořit zcela bezpečné a příjemné prostředí.

Ditu bych všem velmi doporučila, dokáže přesně vycítit vaši energii, naladění a povede vás s jemností sobě vlastní, už její úsměv vám zpříjemní den.

Dito za celý tým Včelka Vám děkuji.

Veronika N.-Tým Včelka sociální služby Humpolec

Lenka Trn. – on line kurz Debordelizace hlavy

Rated 5,0 out of 5
10 května, 2023

Vstoupila jsem do kurzu, protože už delší dobu řeším věci v sobě, které mě omezují a trápí. Uvědomila jsem si, že je dokážu pojmenovat, ale nedaří se mi je na vědomé úrovni vyřešit a odbourat. Chtěla jsem zkusit, jak probíhají taková online setkání. Trochu jsem měla strach, kdo se ve skupině sejde, a jestli se dokážu otevřít, tak jak by bylo potřeba. Myslím, že se mi to na nějaké úrovni povedlo, ale bohužel nějaká zásadní změna u mě nenastala. Často mi chyběl čas, abych mohla získané informace a doporučení plně praktikovat a změny do života zařadit. Každopádně díky kurzu vím, že určitě chci nějakým způsobem pokračovat v práci na sobě, protože věřím, že časem věci vyřeším a hlavně změním to, co potřebuji. Zvolím ale raději individuální konzultace, protože osobní kontakt je mi bližší. Moc děkuji Ditě za perfektně připravený kurz a ochotu se všem věnovat individuálně a řešit s námi naše konkrétní témata tak, aby nám to pomohlo.

Lenka Trn.

Lenka T. – on line kurz Debordelizace hlavy

Rated 5,0 out of 5
3 května, 2023

Čím jsem starší, tím více si uvědomuji, že pokud chci fungující a hezké vztahy, tak musím začít u sebe. Kurz byl moc fajn, odnesla jsem si praktické rady a návody, jak se svými „problémy“ pracovat. Kurz nebyl vůbec „ezo“ 😊, bavily jsme se o konkrétních věcech a situacích.

A můj největší AHA moment – ten byl hned na začátku, při povídání o vědomé a nevědomé mysli. Vždy jsem v sobě měla docela dost strachů a úzkostí a vnímala jsem to jako slabost. Když jsem se dozvěděla, že jakýkoliv strach, který máme, se nám zapsal po nějakém nepříjemném zážitku do nevědomé mysli a více či méně se to děje všem, protože primárně nás to má vlastně chránit, aby se to něco nepříjemného či bolavého neopakovalo – tak to bylo wau! Od toho okamžiku se mi snadněji pouští se svými strachy do boje. Protože zmizelo to původní nastavení, že je se mnou něco „špatně“ 😊

Dita mě naučila přemýšlet o situacích a problémech co nejvíce konkrétně, nemít přání typu „chci, aby mi vztah fungoval a byl hezký“, ale co přesně potřebuji a co mi to přinese? Nebo co mi konkrétně vadí a zda se to dá nějak změnit… Dita je sympatická, působí velmi mile, ale dokáže být i ráznější a trochu zatlačit na pilu, pokud je potřeba….

Lenka

Lenka – on line kurz Debordelizace hlavy a Ženské kruhy

Rated 5,0 out of 5
25 dubna, 2023

Co mě na kurzu bavilo? Ditko, byla jsi to ty!

Chtěla jsem se víc poznat, protože jsem věděla, že mám určité bloky a těch jsem se chtěla zbavit a to se mi podařilo! Neplánovaně to ale odkrylo další, které byly pod nimi 😂😎 Kurz bych doporučila všem, kterým opravdu nevadí online forma. Já jsem si potvrdila, že mám radši osobní setkání a možnost hned reagovat. Ale i přes to jsem si to moc užila! Těšila jsem se na každé vysílání – na to, co přijde a co mi to otevře a ukáže. Líbí se mi tvůj přístup. Vždycky dokáže poradit, jak dál – jak se na daný problém podívat jinak a jak s ním pracovat. Moc ráda se s tebou budu potkávat dál na Ženských kruzích, protože mi vždycky otevřeš oči v něčem, čemu nerozumím a co mě trápí. Ženské kruhy jsou pro mě pokaždé příjemným zpestřením, zastavením se a uvědoměním si sebe. Tvoje kurzy i konzultace vřele doporučuji všem, kteří se potřebují pohnout z místa! 😍

Lenka

Lucka – individuální konzultace a ženské kruhy

Rated 5,0 out of 5
27 března, 2023

Dity vedení je přímé, ale jemné. Pokud si dovolíte otevře s vámi dveře vašich strachů a bude při vás stát, abyste se jim mohli podívat zpříma do očí a překonali je. Na ženských kruzích utváří bezpečný prostor podpory, velké míry empatie a ukotvení tady a teď s následným vedením k řešení. Otevírá podstatu toho nejlepšího v každé ženě, tak aby každá měla šanci najít své já, otevřít se mu a dovolit mu vyplavat na povrch z pod nánosů všech masek, které běžně nosí. S Ditou se cítím, že mohu být sama sebou bez přetvářek a souzení. Opravdová. Děkuji ti za to co děláš a jak to děláš.

Lucka

Štěpánka – workshop Hojnosti a následná individuální konzultace

Rated 5,0 out of 5
3 února, 2023

Měla jsem možnost zúčastnit se workshopu a i následné individuální konzultace, které Dita vedla 👍 Oceňuji zejména její profesionalitu, lidskost a empatii. Uvědomila jsem si spoustu věcí. Pojmenovala jsem si přesvědčení, která mi bránila rozvíjet se dál. Některé techniky a postupy používám dál nejen pro sebe, ale i pro svůj tým 🍀Nejvíce mi vyhovovalo, že dokáže dobře nasměrovat a člověk si pak odpovědi najde sám 🤩

Štěpánka

Veronika G. – bachovky a koučink

Rated 5,0 out of 5
20 ledna, 2023

Na koučink ani bachovky jsem moc nevěrila, dnes to totiž dělá kde kdo, a často jen tahají z lidí peníze. Ale plánovaná návštěva tchýně, přes Vánoce, mě dohnala trošku do kouta, a tak jsem si řekla, že zkusím ty bachovky…S Ditkou jsem měla první zkušenost, když mi přes online setkání tvořila Bachovky na míru, a už během tohoto našeho rozhovoru jsem byla úplně unešená a překvapená z toho, jaká je Dita kapacita v oboru a opravdu má přehled napříč, který se jen tak nevidí. Perfektně odhadla mé potřeby a základ problému. Bylo mi jasné, že s ní budu chtít pracovat dál, a tak jsem se hned v lednu objednala na jedno sezení. A opět Dita nezklamala. Je to odborník na svém místě, má neuvěřitelně příjemný styl komunikace a techniky které ovládá mě utvrdily v tom, že jsem se nemohla dostat do lepších rukou. Moc doporučuji každému, i Vám co si myslíte, že nic takového nepotřebujete….člověk je slepý, dokud mu Dita neotevře oči 🙂👌

Veronika G.

Blanka – koučink

Rated 5,0 out of 5
23 prosince, 2022

Paní Dita mi sedla svým přístupem a pozitivní energií. V průběhu konzultací jsem měla několik aha momentů, které mě do té doby vůbec nenapadly. Hezky vede a pokládá dotazy, aby si člověk na další možnosti svého jednání přišel sám. Mohu jen a jen doporučit.

Blanka

Radek – energetické masáže a diagnostika těla

Rated 5,0 out of 5
13 prosince, 2022

U paní Dity jsem prožil 86 naprosto báječných 150-ti minutových masáží. Jednalo se o vzájemně propojené komplexní procesy práce s tělesnými energiemi, diagnostikou problémů a navazujícím souborem intuitivně prováděných sportovně-rehabilitačně-relaxačních postupů podle mého aktuálního stavu a potřeb. Nechyběly ani prvky kraniosakrální terapie. Díky paní Ditě se mi již sedm let neblokují, ani nebolí záda. Naučil jsem se též pohrávat si s vnitřní energií a hlouběji relaxovat. Občas se vracívám i k některým jógovým technikám. Péči paní Dity proto všem vřele doporučuji.

Radek

Veronika – seminář Poznej kdo jsi a otevři se Hojnosti (Podnikavé ženy z Vysočiny)

Rated 5,0 out of 5
20 listopadu, 2022

Dita je dobrá ve své profesi. Ví jak má pomáhat lidem a jak správně položit otázku.

Veronika

Marie – seminář Poznej kdo jsi a otevři se Hojnosti (Podnikavé ženy z Vysočiny)

Rated 5,0 out of 5
18 listopadu, 2022

S Ditou jsem zažila už před lety prodloužený víkend pro ženy, takže o kurzu Hojnosti jsem neváhala ani minutu. Věděla jsem, že to bude super – ale předčilo to má očekávání. Poznala jsem úžasné podnikavé ženy, ujasnila jsem si své životní priority a zbavila jsem se chybných přesvědčení, která jsem o hojnosti měla. Pochopila jsem, čím se limituji a vydefinovala jsem si, jaké konkrétní kroky potřebuji udělat, aby se moje finanční situace změnila. Změny vnímám už teď po měsíci a těším se, co mi přinese realizace dalších kroků. Kurz byl suprový a hodně prožitkový. Atmosféra byla uvolněná a pro mě plná AHA momentů, které se prolínaly s pořádnou dávkou smíchu. Děkuji a vřele doporučuji všem. 💞

Maruška

Michal – etikoterapie – práce se strachem – imaginace (16 let)

Rated 5,0 out of 5
16 listopadu, 2022

Dobrý den

Jenom bych vám chtěl říct, že s tím strachem jsem pokročil o veliký kus . Občas si s ním i povídám 😂 Děje se to už automaticky. Věci ze který jsem měl předtím strach umím normálně řešit. Strach z nich už nemám – jako vůbec! Normálně to se mnou ani nehne . Teda občas jo ale je to fakt strašně málo. S tím co bylo se to nedá vůbec srovnat. Je to v pohodě i ve škole. Děkuju

Michal

Kateřina – seminář Poznej kdo jsi a otevři se Hojnosti (Podnikavé ženy z Vysočiny)

Rated 5,0 out of 5
20 října, 2022

S Ditkou jsem se setkala na semináři na téma hojnost. Od začátku do konce to bylo nabité informacemi a odcházela jsem v takové krásné uvolněné náladě a opůsobená tím vším co jsme řešily. Pokud nad nějakou terapií uvažujete, tak opravdu doporučuji se s Ditkou potkat a budete určitě spokojeni tak jako já 🙂

Kateřina Dobai

Líba – energetické masáže a etikoterapie

Rated 5,0 out of 5
14 října, 2022

Před několika lety jsem v novinách narazila na nabídku energetických masáží, které mimo dalších neduhů pomáhají s odstraněním úzkostí. Tou dobou jsem procházela nepříjemnou životní etapou psychického rozladění (úzkosti, panické ataky), ačkoliv jsem se léčila, efekt nebyl nic moc. S Ditou jsem navázala (troufám si říci) dlouholetou spolupráci, kdy mi pomohla přijmout své problémy, pochopit je do hloubky a nalézt berličky, které pomáhají k překonání obtíží. Dita je velmi pozitivní a energická žena, je chápavá a empatická. Vnímám ji jako terapeuta duše i těla, jelikož dialog společně s jemnými doteky je neskutečně příjemný relax, který má léčebný efekt. Díky Ditě nalezlo jiný pohled na svět i nekolik mých známých, včetně manžela, tchýně a švagra. Troufám si říci, že u tchýně došlo k vymizení migrén a u manžela k návratu k běžnému stravování (v minulosti strava bez mléka, lepku). Služby Dity rozhodně doporučuji ❤️ Vím, že se na ni v případě potřeby mohu kdykoliv obrátit 🌞 Děkuji za Vás 🍀

Líba

Růža – koučink a bachovky

Rated 5,0 out of 5
10 října, 2022

Kontakt na Ditu jsem dostala od mé kamarádky, která k ní v minulosti také chodila. Mĕla jsem problémy v osobním životě a sama se sebou jsem si nevĕdĕla rady. Dita se mnou trpĕlivĕ rozebírala moje problémy a ukazovala mi, z čeho pramení a co pro sebe můžu udělat jinak, abych dala sama sebe na první místo. Hodně mi pomohly i Bachovy esence, které mi namíchala. Vyhovuje mi, že v rámci další práce na sobě se můžu na Ditu kdykoliv obrátit i nyní, když už nechodím pravidelně. Vyslechne mĕ a poradí, co by šlo v konkrétních situacích udělat jinak, abych se cítila lépe. Takže pokud váháte, nebojte se a zkuste to! Nemáte co ztratit, můžete jen získat…

Dito, za vše moc děkuji 😊

Růža

Vlastík – energetické masáže plus diagnostika energií v těle

Rated 5,0 out of 5
2 října, 2022

K Ditě chodím na energetickou masáž. Je to rozdíl od předchozích zkušeností. Žádné dloubání a nepříjemné křupání a přesto nádherné uvolnění a příliv energie. Úžasné je, když přikládá na tělo tibetskou mísu. Bonusem je naprosté uvolnění a psychická pohoda. Naše rozhovory při masáži mi pomáhají ujasnit si svojí životní pozici, srovnat si myšlenky, udržovat své tělo v dobré kondici a občas vyřešit i osobní nebo profesní problémy, které přicházejí s narůstajícím věkem. Ke klasickým masážím už mě to vůbec netáhne

Vlastík

5/5

Hanička – etikoterapie, ženské kruhy a masáže

Mé první setkání s Ditou a etikoterapií bylo v roce 2013. Přišla jsem k ní vyděšená z diagnózy – karcinom ve slepém střevě. Hodinové popovídání a rozebrání situace mne hodně zklidnilo. Pak následovala delší pauza a za čas další setkání – tentokrát v trochu jiném duchu – ženský kruh. Z původních neznámých žen, které na setkání přišly, nás postupem času zbylo jen pět a stala se z nás fajn parta. Setkávaly jsme se pravidelně jedenkrát měsíčně a sdílely jsme své radosti a trápení. Moc jsme se na ty podvečery těšily – povídání, svíčky, meditační hudba, relaxace, kartičky a nové poznatky. Naučily jsme se, jak se ukotvit v přítomném okamžiku, jak vyčistit svoji auru, jak uvolnit své emoce, jak se mít rády…..a mnoho dalšího. Čerpaly jsme ze životních zkušeností ostatních a často jsme zjistily, že to, co nás zrovna trápí, trápí i ostatní nebo si tím před časem prošly a mohly nám dát radu jak na to. Celou dobu jsme také pravidelně chodily k Ditě na báječné energetické masáže.

Po dvou letech se naše cesty rozešly a setkávání kruhu skončilo. Masáže však zůstaly a za to jsem vděčná. Je to fajn se každý měsíc nechat hýčkat a u toho rozebrat své bolístky, najít řešení problému, uvědomit si, proč mne určité situace potkávají.

K tomu, abych poznala, co se ve mně skrývá a kdo doopravdy jsem, mi pomohly dva nádherné víkendy s Ditou. V malém penzionu v blízkosti údolí řeky Doubravy jsem našla mnoho odpovědí na své otázky, poznala další báječné ženy a odstranila další kamínky, co mne tížily v duši. Našla jsem sama sebe, naučila jsem se na sebe usmívat a mít se ráda.

Dituško díky, jsem ráda, že jsem tě poznala.

5/5

Miloš – cukrovka, fyzické i psychické problémy

Tehdy jsem byl krátce po hospitalizaci v léčebně a zaevidoval jsem se na pracáku. Poslali mě na přípravný motivační kurz JOB klub a tam si byla naší lektorkou. Sice mi tehdy bylo hrozně krušně – jak po fyzické stránce (únava, bolesti svalů, silné vnitřní napětí a rozjetá cukrovka), tak i po psychické stránce (vyčerpání, obavy, strach a pocit, že to nezvládnu). Vždy jsem se ale donutil přijít a postupně jsem se tam i začal těšit! Jako by si mi dodávala sílu a rozdávala radost. Po několika setkáních jsme měli závěrečné zkoušky. Já jako jediný jsem měl odvahu vyzkoušet si pracovní pohovor naostro. Byl jsem tehdy hodně nervozní,ale moc se nám to povedlo. Cítil jsem se pak mnohem sebevědoměji, uvolněný a připravený zařadit se zpátky do běžného života. Pro mě moc prima pocit a povzbuzení – dodání odvahy a motivace něco ve svém životě změnit.

Podruhé jsme se potkali na kurzu počítačů. I tam to bylo  moc fajn a zase jsem pocítil takový blahodárný pocit – jako by povzbuzení a pomoc. Dost jsem se tam naučil a opět mi to pomohlo. Když kurz skončil, zašel jsem k vám jen tak na pokec. Nějak došlo k tomu, že by jsem na své zdravotní problémy mohl vyzkoušet Energetickou masáž nebo si popovídat o tom, kde by mohla být příčina mých problémů.

Nejprve jsem se obával, aby to můj zdravotní stav nezhoršilo, ale pak jsem si dodal odvahu. Vyzkoušel jsem harmonizaci těla pomocí tibetské mísy a pak i uvolnění a masáž krční páteře, obličeje a vlasové části hlavy. Vždy jsme si u toho i povídali a bylo to moc prima. Napětí v mém těle se vždy uvolnilo a naše povídání mi ukazovalo nový pohled na to, co a proč se v mém životě děje a co se mi mé tělolo snaží tím napětím a zdravotními problémy říct. Hodně mi to pomáhalo, i když  pak v noci jsem se cítil jako vysátý,  druhý den  přicházela únava, která postupně odezněla a pak  se to  vždy výrazně  zlepšilo. Chmurné myšlenky i napětí v těle jako kdyby ustoupily …

Asi tři roky jsme pak neviděli a pak jsem tě našel tady na netu a začali jsme spolu komunikovat a zase jsem zašel na masáž. Krásně jsi mě  uvolnila a nějak prostě očarovala  Vždy jsem se cítil moc příjemně. Podělil jsem se o to s kamarádkami, co měly podobné potíže jako já a ty jsou nadšené, prý k tobě chodí i na povídání a tvoření  …..

5/5

Ivana – trnutí šíje, migrény a deprese

Paní Ditu, mi doporučila kolegyně, mluvila o tom, že ji tak rozebrala……..a o „nějaké tibetské míse“. Já už jsem na tom byla tak blbě, že mi bylo jedno, co vyzkouším. Objednala jsem se, aniž bych věděla, do čeho jdu. Pouze jsem nějak vnitřně cítila, že veškeré moje fyzické  dlouholeté potíže nějak souvisí s psychikou, ale nevěděla jsem co s tím.

Na první návštěvě mě Dita opravdu rozebrala, šly jsme hluboko do minulosti…….. Také přišla na řadu zmiňovaná tibetská mísa, což byl pro mě úžasný zážitek. Domů jsem odjížděla s dobrým pocitem, že tohle je to, co potřebuji. Ale věděla jsem, že cesta bude dlouhá a trnitá. Dita mi nikdy neříkala co mám řešit, jednotlivá traumata se vynořovala postupně sama  a já jsem si  s její pomocí vše postupně zpracovávala a vyrovnávala jsem se s tím, co mě v životě potkalo. Dlouhá léta jsem si myslela, že už jsem s tím srovnaná, ale opak byl pravdou – pouze jsem to vytěsnila, abych to nemusela řešit a nebolelo mě to. Postupně jsem se s Ditou prokousala celým svým životem.

Sezení bylo vždy ušité na míru, podle toho, jak jsem se zrovna cítila a co jsem potřebovala. Kombinovaly jsme různé techniky od masáží, přes harmonizaci těla až po etikoterapii a kraniosakrální terapii. Vyhovovalo mi hlavně to, že jsem si sama na každé návštěvě mohla říci, o kterou techniku mám zájem, podle svých pocitů a momentálních potřeb.

Jak jsem již uvedla, cesta to byla dlouhá a trnitá, ale stálo to za to! Po dvou letech jsem „jiný člověk“. Vážím si sama sebe, netrápí mě snaha být v očích druhých lepší. Poslouchám svoje tělo a pocity. Je mi prostě dobře a jsem sama sebou.  A v neposlední řadě i fyzické potíže z velké části vymizely a nebo se objevují pouze občas.

Vím, že rozhodně nemám vše vyřešeno, ale návštěvy u Dity mi přinesly jiný životní postoj a proto se mi vše, co  život přináší lépe zvládá. A hlavně vím, že jsem tady na světě sama za sebe a ne proto, abych se zalíbila druhým, kteří to často vlastně ani nedocení…..

Resserka Vaskova
Resserka Vaskova
2019-03-14
X árti cz. jurac
X árti cz. jurac
2018-02-09

Kontakt

Dita Doleželová

Tel.: +420 774 991 204

Email: dolezelovadita@seznam.cz

Na Spravedlnosti 3210, Havlíčkův Brod

Buďme ve spojení

na sociálních sítích

FB stránka

FB skupina

Instagram