Můj příběh

Hned na začátku ti musím říct, že nejsem vystudovaný psycholog, původní profesí jsem účetní/ ekonom. 

V roce 2006 jsem dostala možnost pracovat s lidmi s duševním onemocněním a můj život začal pomalu nabírat nový směr. Jeho každodenní  součástí se stala psychologie. Víc a víc jsem se začala ponořovat do hlubin vědomí i podvědomí a pátrat po příčinách věcí, které se mi v životě děly. Postupem času jsem přešla do vzdělávací agentury, kde jsem pracovala s nezaměstnanými. 

Objevila jsem SÍLU MYSLI. Okouzlila mě synchronicita a schopnost každého z nás TVOŘIT SVŮJ ŽIVOT  a vystoupit z role OBĚTI  či skrytého TRPITELE

Tehdy začal můj osobní proces léčení a uzdravování se. Z ženy, která měla prvotní obranyschopnost organismu na pouhých 15% se postupně krůček po krůčku stala zdravá a sebevědomá žena.  

Do života mi vstoupila Shamballa, Východní a starověká učení a v r. 2011 přišel další krok na cestě k převzetí odpovědnosti a stala jsem se OSVČ.

Vyzkoušela jsem a sama později i vedla spoustu prožitkových kurzů. Několik let jsem touto oblastí proplouvala a má zvídavost mě vedla hlouběji k pochopení a odhalení principů, které ovlivňují život každého z nás i celé společnosti.

Krůček po krůčku jsem pronikala do podstaty práce s ENERGIÍ TĚLA A MYSLI. Čím více technik jsem vyzkoušela, tím více jsem si začala uvědomovat jaké pasti a nástrahy toto vše přináší tomu, kdo zůstane pouze na povrchu a nechá se vést okouzlen uměním někoho jiného. Pod krásným pozlátkem, se pak lehce stane NEVĚDOMOU OBĚTÍ intrik, manipulací a pastí ega – někdy svého vlastního, jindy toho cizího.

Naučila jsem se mít ráda každodenní všednost a přijímat realitu takovou jaká je. Se vším, co k ní patří. S výhrami, prohrami i celou škálou výzev, kterým je potřeba se postavit a neutíkat do „sluníčkářství, pozitivních afirmací a technik“, před řešením situací a věcí v běžném  každodenním životě.

 

Stala jsem se TVŮRCEM SVÉHO VLASTNÍHO ŽIVOTA. Pochopila jsem Zákon příčiny a následku, Zákon přitažlivosti i destrukce a hlavně Zákon ROVNOVÁHY. 

Uvědomila jsem si, že 75% věcí v životě (těch pozitivních i negativních) si tvoříme MY SAMI a jedině my sami, je můžeme opět uvést do ROVNOVÁHY.

Nikdo na světě nad námi nemá takovou MOC, aby nám ničil život, pokud mu to my sami NEDOVOLÍME!

Naučila jsem se vidět rub i líc a pozorovat věci z nadhledu. Naslouchat svému tělu a  číst jeho signály. Využívat jak moudrosti přírody a energie těla, tak i moderní medicíny. Nesoudit  a nehledat chyby v ostatních, ale probudit v sobě zdravou sebelásku i úctu a respekt nejen k sobě, ale i k ostatním.

Začala jsem zpracovávat své strachy a převzala jsem tak odpovědnost za svůj život i za to, co a jak prožívám.

Neznamená to, že mám hotovo, každý den mi přicházejí nové a nové výzvy, jsem konfrontována s tím, před čím jsem doteď zavírala oči nebo do čeho se mi moc nechce, tak jako všichni ostatní.

Takže pokud se chceš trošku podusit ve své vlastní šťávě, máš odvahu postavit se vlastním stínům  a začít režírovat svůj život, je čas zvednout telefon a objednat se na čísle 774991204 nebo proklikem níže a můžeme začít….

 Ráda Tě provedu cestou, kterou  jsem Já už  prošla. 

V rámci mého dalšího osobního rozvoje  a propojování alternativních pohledů jsem v červnu 2018 dokončila dvouleté studiu psychologie pod vedením   Jiřího Adamce – http://www.psychostudium.cz/ 

V době covidové jsem studovala Bachovy Květové esence u Mgr. Martiny Taubrové https://bachovyesence.cz/ a Káji Greškové  https://zázracnebachovky.cz/s-cim-vam-be-pomuzou/ 

 V r. 2021 jsem v rámci dalšího vzdělávání a práce na sobě dokončila kurz Kouče osobního rozvoje II. stupně a on line kurz NLP technik u Markéty Hamrlové https://www.marketahamrlova.cz/ a akademie AKOR https://www.akor.cz/

Koučink

Etikoterapie

Bachovy květové esence

Kraniosakrální terapie

Léčivé masáže

Blog

Recenze

Semináře a workshopy

Kontakt

Dita Doleželová
Na Spravedlnosti 3210
580 01 Havlíčkův Brod