Techniky práce

Při své práci se zaměřuji především na potřeby klienta - jeho bolesti, strachy, úzkosti, touhy, sny a přání. Jsem pouze průvodcem, který rozkryje  možnosti, jenž přítomný okamžik nabízí a které mnohdy v náročných životních situacích nebo etapách nejsme sami schopni vidět. Nenabízím zázračné uzdravení nebo zbavení se všech fyzických nebo psychických problémů mávnutím kouzelného proutku, ale nabízím pomoc, jak nalézt slabá místa ve vašem životě, jenž je potřeba uzdravit. Rozhodnutí, zda se uzdravíte a kterou cestu zvolíte, je jen a jen na vás!

Využívám různé techniky  zaměřené na hledání a uvolňování příčin  nemocí, stresů či problémů s nimiž se potýkáme v  každodenním osobním i pracovním životě. Společně čteme signály vašeho těla tak, abychom uvolnili potlačené negativní pocity a emoce, jenž způsobují nemoce na fyzickém  i mentálním těle. Společně pak  hledáme i cesty k jejich uvolnění a uzdravení.

Vše provází pozitivní myšlení a náhled na život, intuice, energie Univerza  "ušité každému na míru"  a hlavně vaše touha a ochota uzdravit se  a přitáhnout si do života to, po čem toužíte!!!